duminică, 11 septembrie 2011

LIGA I - BERGENBIER / Sportul Studenţesc - Voinţa Sibiu 2-2 (fotoreportaj)

Sportul Studenţesc şi Voinţa Sibiu au terminat la egalitate, 2-2, meciul pe care l-au jucat astăzi, la Bucureşti, în etapa a 6-a a Ligii I - Bergenbier. Partida s-a disputat pe stadionul "Regie", în faţa a 300 de spectatori.
Gazdele au marcat prin Lucian Cheţan (minutul 53) şi prin Valentin Lazăr (minutul 82). Rareş Forika (minutul 47) şi Claudiu Bunea (minutul 78) au înscris golurile nou-promovatei.

***

Vasile Şiman, preşedintele clubului Sportul Studenţesc, a venit la meci împreună cu băieţii săi
*
Suspendat, Gheorghe Mulţescu a privit meciul din tribune. În pauză, tehnicianul a bătut la una dintre uşile care permit accesul în tunelul care duce la vestiare. Şi i s-a deschis