miercuri, 24 august 2011

CUPA ROMÂNIEI - TIMIŞOREANA / Sport Club Bacău - CSMS Iaşi 2-0 (fotoreportaj)

Sport Club Bacău, echipă din Liga a III-a, a câştigat cu 2-0, ieri, în faţa celor de la CSMS Iaşi, formaţie din cel de-al doilea eşalon, într-un meci din faza a IV-a a Cupei României - Timişoreana.
Golurile au fost marcate de Cristian Ungureanu (minutul 8) şi Gabriel Petrea (minutul 14). Partida s-a jucat în Bacău, pe stadionul "Municipal", în faţa a 200 de spectatori.

Iuliu Marius Bocăneală (cu mingea într-o mână), arbitrul de centru, aduce echipele în teren
*
Marius Baciu (al doilea din dreapta), antrenorul celor de la CSMS Iaşi, aşteaptă startul meciului, alături de Leo Grozavu (primul din dreapta), managerul general al clubului din Copou