sâmbătă, 23 iulie 2011

LIGA I - BERGENBIER / Rapid Bucureşti - FC Vaslui 3-0 (fotoreportaj)

Rapid Bucureşti a învins-o pe FC Vaslui cu 3-0, ieri, într-un meci din prima etapă a ediţiei 2011-2012 a Ligii I - Bergenbier. Partida s-a jucat pe stadionul "Regie", cu porţile închise.
Golurile au fost marcate de Ciprian Deac (minutul 8), Romeo Surdu (minutul 33) şi Ovidiu Herea (minutul 88). În minutul 70, unul dintre jucătorii oaspeţilor, Jivko Milanov, a primit cartonaş roşu.

***

Răzvan Lucescu (în dreapta) aşteaptă startul primului meci din ediţia 2011-2012 a Ligii I - Bergenbier
*
Rapidistul Marcos Antonio (numărul 4) a câştigat duelul cu Yero Bello (numărul 9)
*
Atac al celor de la FC Vaslui
*
Spectatori la un meci cu porţile închise
*
Dan Alexa (numărul 5) şi Wesley Lopes (numărul 80) nu contestă decizia arbitrului Ovidiu Haţegan (în albastru)